Catalunya

Tarragona

 
2017
2018
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT REUS MONTEROLS
CST CUNIT
CE CONSTANTÍ
CT REUS MONTEROLS
CT Reus Monterols
Equip Finalista:
CT Tarragona
TENNIS PARK
CT REUS MONTEROLS
CT CUNIT
CT Tarragona
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CT REUS MONTEROLS
CST CUNIT
CT REUS MONTEROLS
CT REUS MONTEROLS
CT Reus Monterols
Equip Finalista:
CT TARRAGONA
TENNIS PARK
GOLF COSTA DAURADA
CPT RIUDOMS
CT Tarragona
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CTS CUNIT
CT TARRAGONA
CT REUS MONTEROLS
CT REUS MONTEROLS
CT Reus Monterols
Equip Finalista
CT TARRAGONA
CT REUS MONTEROLS
CT TARRAGONA
CT CUNIT
CEE Constantí
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CTS CUNIT "A"
CST CUNIT
CST CUNIT
CT REUS MONTEROLS
CT Tarragona
Equip Finalista:
CTS CUNIT "B"
CT REUS MONTEROLS
CT REUS MONTEROLS
CT TARRAGONA
CST Cunit

Lleida

 
2017
2018
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT URGELL
CT URGELL
CN LLEIDA "A"
CN LLEIDA
CN Lleida
Equip Finalista:
CT LLEIDA
CT LLEIDA
CN LLEIDA "B"
CT LLEIDA
CT Lleida
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CN LLEIDA
CT MOLLERUSSA
CT LLEIDA
CN LLEIDA
CN Lleida
Equip Finalista:
CT LLEIDA
CT LLEIDA
CT BALAGUER
CT LLEIDA
CT Urgell
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CN LLEIDA
CN LLEIDA
CN LLEIDA "A"
CN LLEIDA
CN Lleida
Equip Finalista
CT LLEIDA
CT LLEIDA
CN LLEIDA "B"
CT LLEIDA
CT Urgell
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CN LLEIDA "A"
CT LLEIDA
CT LLEIDA
CT MOLLERUSSA
CN Lleida
Equip Finalista:
SICORIS LLEIDA
CT MOLLERUSSA
CN LLEIDA "B"
CN LLEIDA
CT Lleida

Girona

 
2017
2018
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT GIRONA
TOP TEN TENNIS
CT SALT
CT GIRONA
CT Girona
Equip Finalista:
CT LLAFRANC
CT GIRONA
CT BAIX EMPORDÀ
CT OLOT
CT Olot
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CT SALT
CT GIRONA
CT FIGUERES
CT OLOT
CT Olot
Equip Finalista:
CT D'ARO
CT SALT
CT SALT
CT PORQUERES
CT Porqueres
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CT GIRONA
CT GIRONA
CT OLOT
CT BAIX EMPORDÀ
CT Baix Empordà
Equip Finalista:
CT CELRÀ
CT OLOT
CT PORQUERES
CT OLOT
CT Olot
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CT SALT
CT SALT
CT D'ARO
CT GIRONA
CT Olot
Equip Finalista:
CN OLOT
CT LLAFRANC
CT LLAFRANC
CT PORQUERES
CT Llafranc

Barcelona

 
2017
2018
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
TC BADALONA
CERCLE SABADELLÈS
CERCLE SABADELLÈS
CERCLE SABADELLÈS
Cercle Sabadellès "B"
Equip Finalista:
NOU TENNIS BELULLA
RC POLO DE BARCELONA
TC BADALONA
CT OLESA
Cercle Sabadellès
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
TC BADALONA
RC POLO DE BARCELONA
CERCLE SABADELLÈS
CT VILANOVA
CT Vilanova
Equip Finalista:
CE LAIETÀ
CT PREMIÀ DE MAR
CT SABADELL
CERCLE SABADELLÈS
CD Terrassa Hockey
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CN MONTJUÏC
RC POLO DE BARCELONA
CERCLE SABADELLÈS
CT OLESA
CT Atlètic Terrassa
Equipo Finalista
CE LAIETÀ
CERCLE SABADELLÈS
CT TORELLÓ
CERCLE SABADELLÈS
Cercle Sabadellès
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
TC BADALONA
RC POLO DE BARCELONA
CERCLE SABADELLÈS
CERCLE SABADELLÈS
RCTB
Equip Finalista:
CT GORCHS
CE LAIETÀ
CE LAIETÀ
CT OLESA
CT Vilanova

Gran Final Catalunya

 
2017
2018
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT GIRONA
TOP TEN TENNIS
CN LLEIDA
CN LLEIDA
CT Tarragona
Equip Finalista:
TC BADALONA
RC POLO BARCELONA
TC BADALONA
CT REUS MONTEROLS
Cercle Sabadellès
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CT LLEIDA
RC POLO BARCELONA
CT SABADELL
CT REUS MONTEROLS
CT Olot
Equip Finalista:
CE LAIETÀ
CT MOLLERUSSA
CT REUS MONTEROLS
CT VILANOVA
CT Vilanova
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CN LLEIDA
CERCLE SABADELLÈS
CN LLEIDA
CN LLEIDA
CT Baix Empordà
Equipo Finalista
CST CUNIT
RC POLO BARCELONA
CERCLE SABADELLÈS
CERCLE SABADELLÈS
CT Reus Monterols
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
TC BADALONA
CT LLEIDA
CT LLEIDA
CT REUS MONTEROLS
CT Tarragona
Equip Finalista:
SICORIS LLEIDA
CST CUNIT
CT REUS MONTEROLS
CT TARRAGONA
CN Lleida

Comunitat de Madrid

Gran Final Comunitat de Madrid

 
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
-
-
Club de Campo Villa de Madrid
Equip Finalista:
-
-
CTP Villa de Leganés
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
ROZAS CLUB
CLUB CAMPO VILLA MADRID
Club de Campo Villa de Madrid
Equip Finalista:
CT EL TEJAR
TENIS CARALOCIO
Club Internacional de tenis Majadahonda
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
RACE "A"
CT ESTUDIANTE
CTP Villa de Leganés
Equipo Finalista
RACE "B"
TENIS CARALOCIO
Club Internacional de tenis Majadahonda
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
RACE "A"
CT ALCOBENDAS A
Club Internacional de tenis Majadahonda
Equip Finalista:
CT EL TEJAR
CT ALCOBENDAS B
Club de Campo Villa de Madrid

Comunitat Valenciana

Alacant

 
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CAM VILLENENSE "A"
CD TIRO DE PICHÓN
CD Tiro de Pichón
Equip Finalista:
CAM VILLENENSE "B"
-
CAM Villenense
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CLUB DE CAMPO ELCHE
JC FERRERO EQUELITE A
Club de Campo Elche
Equip Finalista:
CAM VILLENENSE
JC FERRERO EQUELITE B
JC Ferrero Equelite Academy
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CLUB DE CAMPO ELCHE
40 ZERO
CAM Villenense
Equipo Finalista
CAM VILLENENSE
-
Club de Campo Elche
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CLUB DE CAMPO ELCHE
JC FERRERO EQUELITE
Club de Campo Elche
Equip Finalista:
CD TIRO DE PICHÓN
CT PETRER
CD Tiro de Pichón

Castelló

 
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT BENICARLÓ
CT CASTELLÓN
CT Castellón
Equip Finalista:
CT SOLMAR
CT BURRIANA
CT Benicarló
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CT BENICARLÓ
CT BENICARLÓ
CT Almassora
Equip Finalista:
CT ALMASSORA
CT BURRIANA
CT Fair Play Benicarló
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CT CASTELLÓN
CT BENICARLÓ
CT Torremar
Equipo Finalista
CT BENICARLÓ
CT TORREMAR
CT Fair Play Benicarló
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CT BENICARLÓ
CT BENICARLÓ
CT Benicarló
Equip Finalista:
CT CASTELLÓN
CT TORREMAR
CT Torremar

Valencia

 
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
SPORTING CT
Sporting CT
Equip Finalista:
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
CT Camp Bixquert
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
SPORTING CLUB DE TENIS
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
Sporting CT
Equip Finalista:
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
MONASTERIOS
CT Camp Bixquert
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CT LLIRIA
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
Los Monasterios
Equipo Finalista
CT LAS VEGAS
CT CAMP BIXQUERT
CT Camp Bixquert
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
SPORTING CT
Los Monasterios
Equip Finalista:
SPORTING CLUB DE TENIS
CT PUIG
CT Camp Bixquert

Gran Final Comunitat Valenciana

 
2019
2020
2021
Sub 10 Femení:
Equip Guanyador:
CT BENICARLÓ
SPORTING CT
CT Castellón
Equip Finalista:
CAM VILLENENSE
CT BURRIANA
CD Tiro de Pichón
Sub 10 Masculí:
Equip Guanyador:
CLUB DE CAMPO ELCHE
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
Club de Campo Elche
Equip Finalista:
CAM VILLENENSE
MONASTERIOS
CT Camp Bixquert
Sub 12 Femení:
Equip Guanyador:
CT LLIRIA
CLUB ESPAÑOL DE TENIS
Club de Campo Elche
Equipo Finalista
CT BENICARLÓ
CT CAMP BIXQUERT
CT Camp Bixquert
Sub 12 Masculí:
Equip Guanyador:
CT BENICARLÓ
SPORTING CT
CT Camp Bixquert
Equip Finalista:
CLUB DE CAMPO ELCHE
CT PUIG
Club de Campo Elche